Analist Credite cu Limba Germană

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Trenkwalder Romania active.

Vezi toate job-urile Analist Credite cu Limba Germană active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 29.05.2023

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    • Bacalaureat, licență (matematica, finante, contabilitate sau orice alt domeniu relevant);
    • MS Office;
    • Nivel limba Germană A1 - B2
    • Abilitatea de a înțelege și de a comunica în limba engleză.

    Responsabilitati

    - Efectuarea verificărilor necesare în vederea finanțării dosarelor de creditare;
    - Menținerea conexiunii telefonice cu clientul în timpul analizei dosarului;
    - Analiza profilului clientului și verificarea acestuia în baze de date interne și externe;
    - Luarea deciziei finale în conformitate cu profilul clientului și respectarea procedurilor interne.

    Alte informatii

    Salariu: 4400 lei NET

    Beneficii:
    - Asigurare medicală;
    - Asigurare de viață;
    - 24 de zile de concediu (+1 zi la doi ani în companie, până la 30 de zile în total);
    - Tichete de masă (15.09/ zi);
    - Bonus lunar în funcție de rezultate.

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Constanta,