NOW HIRING - Consilieri Vânzări

Angajator: Inditex
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Retail - Comert
  • Vanzari
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 28.03.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Inditex este cel mai mare retailer de fashion din lume, cu 8 branduri și peste 7,500 de magazine în întreaga lume. Succesul grupului Inditex se datorează talentului angajaților săi, care reprezintă cea mai valoroasă resursă a companiei.

    Cerinte

    Cu sau fără experiență profesională;
    Pasiune pentru fashion, plăcerea de a lucra într-un mediu dinamic;
    Abilități de comunicare, atitudine pozitivă, inițiativă, flexibilitate.

    Responsabilitati

    Activități specifice magazinului: recepție marfă, aranjarea produselor în magazin, înlocuirea produselor vândute;
    Activități în depozit: stocare, aranjare, verificare;
    Activități specifice casei de marcat.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Salariu fix + bonus vânzări
    Tichete de masă (36 lei)
    Pachet de servicii medicale la Regina Maria
    Primă pentru fiecare coleg/ prieten recomandat(de până la 2000 de lei)
    Zi de naștere liberă
    25% reducere de angajat la achiziționarea produselor din Zara, Bershka, Pull&Bear, Massimo Dutti, Oysho si Zara Home
    Discount-uri în platformele interne More4Less și Benefit Systems
    Prețuri preferențiale pentru abonament la sălile de sport din țară prin 7card, ESX și SanoPass Fit

    Inditex Romania oferă egalitate de șanse tuturor candidaților, având la baza politica interna de diversitate si incluziune. Toți candidații care corespund cerințelor postului vor fi luați in considerare pentru intervievare, indiferent de rasă, culoare, origine, religie, sex, orientare sexuală, gen, identitate de gen, expresie de gen, dizabilitate, vârstă, statut social, cetățenie sau orice altă caracteristică.

    Timisoara,

    Buzau, Cluj Napoca, Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (52)