Tehnician mentenanță

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Tehnician mentenanță active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Campulung Muscel
  • Mioveni
  • Pitesti
  • Actualizat la: 25.03.2023

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    - Studii medii;
    - Cunoștințe tehnice, pneumatice, hidraulice, Kaizen;
    - Cunoașterea pachetului Office;
    - Disponibilitate de lucru în schimburi.

    Responsabilitati

    - Răspunde de buna funcționare a utilajelor utilizate în derularea schimbului de producție;
    - Verifică stocuri de piese de schimb și anunță șeful ierarhic asupra necesității unei comenzi;
    - Propune sau informează asupra pieselor ce trebuie înlocuite și achiziționate ca piese de schimb;
    - Reacţionează rapid şi eficient la sesizările provenite din producţie sau calitate referitoare la disfuncţionalităti ale echipamentelor de lucru sau control;
    - Asigură asistență tehnică suplimentară în caz de necesitate.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Pachet salarial format din salariu fix + tichete de masă (30 lei/zi);
    - Transport asigurat;
    - Alte sporuri.

    Locație: Câmpulung, județul Argeș

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Aplica fara CV
    Pitesti, Job national