Consultant de frumusete

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile EMBLEMA Retail Solutions active.

Vezi toate job-urile Consultant de frumusete active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: EMBLEMA Retail Solutions
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: freelancer-colaborator
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Alba Iulia
  • BUCURESTI
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 27.12.2023

    We are in BTL business, activating on three big retail markets: FMCG, Fashion and Luxury. For us, the excellence is made by keep it simple but innovative way. … and our commitment is to always deliver brilliant projects that make our partners to stand out and win in retail.

    During the time, our activities goes to different ways too, like Digital & PR. With all of these news, we are going to more opportunities, so our team will be always open to grow.

    Cerinte

    Consultantul de frumusețe trebui să fie: comunicativ, de încredere, loial, organizat, persuasiv, empatic, pozitiv.
    Necesar cunostințe limba engleză la nivel conversațional.

    Responsabilitati

    - Pentru promovarea produselor, identificarea nevoii consumatorilor;
    - Gestionarea stocului de marfă și materiale promoționale;
    - Consolidarea relației cu echipa Douglas, cu echipa de consultanți în magazine și construirea relației cu acestia;
    - Urmărirea vânzărilor săptămânale și înregistrarea, conform target-ului lunar.

    Alte informatii

    Se oferă:

    - Pachet salarial motivant, compus din salariu fix și bonus din vânzări( conform gradului de îndeplinire al obiectivelor lunare/targetului), tichete de masă și bonusuri ocazionale;
    - Program de muncă de 8h/zi, liberele legale nu se lucrează;
    - Traininguri dedicate;
    - Posibilitate de avansare;
    - Mediu de lucru profesionist.

    Pentru stabilirea unui interviu și primirea detaliilor complete, puteți aplica prin depunerea CV-ului sau la numarul de telefon 0747 019 567.

    Salariu

    4000 - 10000 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Bonus la angajare
    • Al 13-lea salariu
    • Prime de vacanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Zile libere suplimentare
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (27)