Agent de vanzari D2D-Zalau

Vezi toate job-urile Agent de vanzari D2D-Zalau active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Zalau
  • Actualizat la: 21.02.2023
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Ne dorim un coleg/a nou/a in echipa noastra, prin urmare ne-am hotarat sa-l/s-o cautam.
    Credem ca atribute precum capacitatea foarte buna de comunicare si relationare, atentia
    distributiva, simtul pentru detalii semnificative si abilitatea rapida de decizie sunt caracteristicile unui profesionist,stfel ca aceste elemente sunt printre factorii ce ne vor ajuta sa decidem in procesul de recrutare.

    POSTUL PRESUPUNE MUNCA DE TEREN.

    Responsabilitati

    Responsabilităţile importante:

    Contactarea potenţialilor clienţi ai companiei (activitate pe teren);
    Raportarea zilnică a rezultatelor obţinute;
    Îndeplinirea targetului lunar de vânzări;
    Promovarea imaginii şi prezentarea companiei în conformitate cu cerinţele şi standardele acesteia;

    Alte informatii

    Oferta (bonusuri, beneficii):

    Recompensă financiară: salariu, comision din vânzări şi bonus pentru îndeplinirea targetelor;
    Posibilitatea de promovare;
    Training pentru dezvoltarea abilitaţilor de vânzare şi negociere;
    Mediu de lucru dinamic şi antrenant;
    Fără limită de vârstă.

    Aplica fara CV
    Zalau,