OPERATOR CNC-CODLEA

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FlexiWork Recruitment active.

Vezi toate job-urile OPERATOR CNC-CODLEA active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: FlexiWork Recruitment
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Codlea
  • Actualizat la: 28.06.2023

    FlexiWork Recruitment oferă servicii de recrutare personal, indiferent de de domeniul de activitate și specificul companiei partenere. Echipa noastră pune pasiune în fiecare proiect, se implică în cultura organizațională pentru a descoperi valorile companiei și devin parte din misiunea acesteia. Ne place să inovăm, să adoptăm cele mai bune și nebune strategii de atragere a candidaților potriviți și mai ales ne place să reușim să ne atingem obiectivele.
    Credem în oameni, în forța nemărginită a resursei umane și ne dorim să te cunoaștem, să descoperim împreună valoarea adăugată pe care o poți aduce în cadrul unui proiect. Your dream is our dream.

    Cerinte

    Ai experiență ca OPERATOR CNC?

    Noi recrutăm 𝐎𝐩𝐞𝐫𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐂𝐍𝐂 pentru unul dintre clienții noștri colaboratori, specializați în producția de piese prin frezare sau strunjire și montaje mecanice.
    📍 Punct de lucru: CODLEA, JUDEȚUL BRAȘOV

    𝐂𝐄𝐑𝐈𝐍𝐓̦𝐄:
    - Disponibilitate program 3 schimburi;
    - Calificare și experiență în domeniu minim 2 ani în domeniu;
    - Cunoștințe desen tehnic;
    - Cunoștințe utilizare instrumente de măsură specifice.

    Responsabilitati

    ➡️𝐁𝐄𝐍𝐄𝐅𝐈𝐂𝐈𝐈:
    - Salariu negociabil în urma interviului: între 3000-4000 lei Net;
    - Decontarea transportului;
    - Bonuri de masă 10 lei;
    - Sporuri pentru ore de noapte.

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Ghimbav,

    Vezi job-uri similare (336)