Customer Relationship Officer - ING Office Pantelimon

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ING Bank Romania active.

Vezi toate job-urile Customer Relationship Officer - ING Office Pantelimon active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: ING Bank Romania
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.07.2023

    ING Bank Romania is part of ING Group, a global international financial institution, which offers banking services to over 38.4 million individual customers, companies or institutions in over 40 countries.
    Founded in 1994, ING Bank Romania is the fourth bank in the top 10 local banks, according to assets, and the only bank with organic growth, without acquisitions of customer portfolios or other banks. ING Bank Romania is a universal bank with over 1.7 million customers in three business segments: individuals (retail), SMEs and Mid-Corporate companies and Wholesale Banking.
    ING's mission is to empower people to stay a step ahead in life and in business.

    Cerinte

    Dacă ştii despre tine că:

    Ai studii superioare în domeniul economic;
    Lucrezi bine în Word, Excel, Power Point şi Outlook;
    Relaţionezi şi comunici foarte bine cu oricine;
    Îmbini lucrul în echipă cu atingerea obiectivelor individuale;
    Îţi place să interacţionezi cu clienţii şi ai experienţă anterioară într-un rol similar.

    Responsabilitati

    Ce vei face în acest rol?

    Vei promova produsele şi serviciile bancare ale ING Bank destinate persoanelor fizice (conturi, carduri, credite, asigurări, fonduri mutuale);
    Vei participa activ la realizarea target-ului de vânzări şi la atingerea obiectivelor calitative;
    Vei oferi consultanţă clienţilor şi îi vei sprijini în realizarea operaţiunilor;
    Vei înregistra/actualiza informaţiile primite de la clienţii noştri în programele ING;
    Vei identifica soluţii pentru clienţi şi vei dezvolta relaţii profesionale pe termen lung.

    Alte informatii

    Vino în echipa ING Office! Te aşteaptă:

    Experienţe de învăţare centrate pe competenţe ca negociere şi comunicare;
    O organizaţie orientată către clienţi şi pasionată de idei indrăzneţe;
    Colegi veseli şi ambiţiosi, gata oricând să te ajute.

    Misiunea ta:
    Să fii un ambasador al produselor şi serviciilor ING Bank, dedicate clienţilor persoane fizice.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Telefon mobil

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (135)