Accounting Support

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GABTEO HR active.

Vezi toate job-urile Accounting Support active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: GABTEO HR
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.03.2023

    GABTEO HR – Companie de Consultanta, Executive Search, Head-Hunting si Recrutare de Personal.

    Cerinte

    Cerinte si competente:
    Absolvent de studii superioare;
    Experienta in contabilitate (minimum 1 an);
    Foarte bune cunostinte de MS Excel;
    Limba Engleza la un nivel mediu/avansat;
    Foarte bune abilitati de analiza si sinteza, atentie la detalii, meticulozitate, capacitate de a lucra în ritm sustinut, si de finalizare in termen a tuturor sarcinilor;
    Capacitatea de a invata rapid si de a fi eficient;
    Foarte bune abilitati de comunicare si interactiune;
    Integritate, profesionalism si responsabilitate.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    Intocmirea tuturor declaratiilor fiscale in ceea ce priveste contractele de inchiriere;
    Inregistrarea si operarea facturilor;
    Participarea la activitatile de inventariere;
    Realizarea importului de fisiere bancare;
    Asigurarea suportului departamentului de Contabilitate cu privire la colectarea aprobarilor.

    Alte informatii

    Recrutam: Accounting Support

    Informatii despre angajator:

    Partenerul nostru este principalul proprietar de centre comerciale din Europa Centrala si de Est, cu prezenta in noua tari. Expansiunea a inceput inca din 2007, iar in prezent detine si opereaza 56 de proprietati comerciale, fiind un partener strategic pentru marea majoritate a companiilor de retail din CEE.

    Beneficii:
    • Grila salariala stabilita in functie de experienta dobandita;
    • Asigurare medicala (inclusiv pentru copii);
    • Bonus pe baza performantei;
    • Tichete de masa;
    • Formare si dezvoltare profesionala.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    5000 - 7000 RON NET / luna
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (225)