Medic specialist/primar laborator

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Affidea Romania active.

Vezi toate job-urile Medic specialist/primar laborator active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: Affidea Romania
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Timisoara
  • Actualizat la: 21.03.2023

    1.500.000. Acesta este numarul de pacienti care ne-au trecut pragul in decursul unui an. 1500 este numarul profesionistilor care fac parte din echipa Affidea Romania si care prin preocupare, integritate si respect mutual reusesc sa rasplateasca increderea pe care pacientii si doctorii o pun in mainile noastre.

    Cerinte

    - Medic cu competentã în medicina de laborator, primar sau specialist;
    - posesor de certificat de membru si acreditat;
    - experienta in implementarea si mentinerea procedurilor de management al
    calitatii;
    - experienta pe bacteriologie.

    Responsabilitati

    Insamantarea probelor, efectuarea antibiogramelor;
    - Citirea probelor si antibiogramelor, citirea frotiurilor;
    - Alte activitati specifice de laborator;
    - Eliberare buletine de analiza contaminare microbiologica ser si
    suprafete;
    - Introducerea rezultatelor in programul de lucru;
    - Validarea buletinelor de analiza;
    - Activitate in laborator conform standardelor si controlul calitatii executiei analizelor.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Affidea Romania. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Affidea Romania >>

    BUCURESTI,

    Constanta, BUCURESTI,

    BUCURESTI, Baia Mare, Cluj Napoca,

    Vezi job-uri similare (70)