Agent achizitii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile HS Baco Panels active.

Vezi toate job-urile Agent achizitii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: HS Baco Panels
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Comanesti
  • Actualizat la: 17.02.2023

    Nouă, la HS Baco Panels, ne place să privim ce facem din mai multe perspective. Ceea ce ne permite să fim mereu atenţi la oportunităţi noi și la soluţii inovatoare pentru viitor. Ca să ne asigurăm că toate acestea vor continua, căutăm oameni care vor să înfăptuiască lucruri măreţe, să se dezvolte și să-și construiască un viitor alături de noi.

    Cerinte

    - Experiența profesională: minim 1 an într-o poziție similară
    - Studii: Liceu sau superioare
    - Limbi străine: engleza, nivel mediu (scris, citit, vorbit)
    - Carnet conducere: B
    - Cunoștințe PC: MS Office

    Responsabilitati

    - Idenitificarea potentialilor producatori/furnizori pentru achizitionarea de utilaje, echipamente, materiale si piese de schimb;
    - Negocierea si administrarea contractelor;
    - Gestionarea evidenței contractelor
    - Urmărirea și controlul stocurilor în exces și învechite, furnizarea și coorodonarea planurilor de acțiuni;
    - Menținerea inregistrărilor, fișierelor și a rapoartelor organizate corespunzător
    - Planificarea operațiunilor de achiziție
    - Trimiterea cererilor de ofertă și analiza ofertelor furnizorului în funcție de condițiile comerciale
    - Transmite comenzile către furnizori și urmărește comenzile până la recepția mărfii
    - Asigurarea conformității termenilor și condițiilor cu comenzile
    - Menținerea tuturor graficelor furnizorilor în sistemul ERP
    - Actualizarea în baza de date ERP pentru toate articolele alocate
    - Pregătirea rapoartelor și a actualizărilor după necesar

    Alte informatii

    Oferim pe langa salar:

    - Bonuri de masa
    - Asigurare private de sanatate
    - Prima de Paste si de Craciun

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (615)