Beauty Advisor - Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile INTERBRANDS ORBICO active.

Vezi toate job-urile Beauty Advisor - Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: INTERBRANDS ORBICO
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.05.2023

    Interbrands Orbico este cel mai mare distribuitor de produse FMCG și Beauty din România, parte a Grupului Orbico, cel mai mare distribuitor din Europa, cu o prezență activă în 24 de țări.

    Avem peste 200 de branduri în portofoliul nostru și peste 30 000 de clienți în România.

    Aducem valoare partenerilor noștri prin soluțiile digitale și logistice pe care le oferim, printr-o gamă largă de produse de calitate și o viziune bazată pe performanță.

    Cerinte

    Căutăm o persoană comunicativă, dinamică și entuziastă, cu aptitudini profesionale deosebite care să asigure clienților o experiență plăcută dе cumpărături sau servicii în magazinele partenere.
    Pentru a face parte din echipa noastră, este important:
    - să fii absolvent dе liceu (dacă ești student sau ai terminat studiile universitare este și mai bine!);
    - să ai abilități dе a lucra într-un mediu alert, să ai atenție distributivă;
    - constituie avantaj experiența în domeniu;

    Responsabilitati

    Viitorul nostru coleg/a va trebui:
    - sa întampine si sa îndrume clientii magazinului;
    - sa identifice nevoile sau obiectivele clientului printr-o abordare calda si primitoare;
    - sa îi asiste pe tot parcursul procesului de vanzare cu scopul de a le oferi cele mai potrivite solutii;
    - sa ofere informații utile și rеcomandări despre produse, prеțuri
    - sa recomande produsele din portofoliul catre clienti;
    - sa livreze servicii de infrumusetare de cea mai buna calitate atat tehnic cat si estetic;
    - sa respecte politica de vanzari a companiеi, modalitatile de promovare a brandurilor dar și reglеmentările legale;
    - sa se coordoneze cu membrii echipei pentru a asigura servicii excelente clienților (mai ales în timpul orelor de vârf);
    - sa informeze clienții despre reduceri și oferte speciale;
    - sa fie punctuala si dedicata

    Printre beneficiile pe care le poti avea alaturi de noi regasim:
    - salariu motivant raportat la nivelul actual al pietei
    - bonus din vanzari
    - premii pentru realizarea begetelor de vanzari pe anumite branduri
    - mediu de lucru tanar si vibrant
    - training de specialitate

    Activitatea se desfasoara in magazinele partenere Douglas / Sephora

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre INTERBRANDS ORBICO. Consultati Politica de procesare a datelor personale a INTERBRANDS ORBICO >>

    Aplica fara CV
    2500 - 3200 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (144)