Quality Controller

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile INTERBRANDS ORBICO active.

Vezi toate job-urile Quality Controller active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: INTERBRANDS ORBICO
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.04.2023

    Interbrands Orbico este cel mai mare distribuitor de produse FMCG și Beauty din România, parte a Grupului Orbico, cel mai mare distribuitor din Europa, cu o prezență activă în 24 de țări.

    Avem peste 200 de branduri în portofoliul nostru și peste 30 000 de clienți în România.

    Aducem valoare partenerilor noștri prin soluțiile digitale și logistice pe care le oferim, printr-o gamă largă de produse de calitate și o viziune bazată pe performanță.

    Cerinte

    • University degree.
    • At least 2 years' experience in quality control.
    • Knowledge of data analysis.
    • Computer literate - MS Office package, with high focus on Excel
    • Very good command of English
    • Teamwork and communication skills.
    • Customer oriented

    Responsabilitati

    • Implementing management systems, quality assurance techniques and methods in accordance with any reference standard in quality management or with the company's requirements - acts as quality system manager;
    • Perform process and product quality audits, process quality assurance.
    • Establish and maintain relationships with customers and suppliers for quality assurance purposes.
    • Dealing with product non-conformities.
    • Coordinating the development of quality system documentation.
    • Educating, training and motivating the company's staff for quality etc

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Discount produse companie /companii partenere
    • Zile libere suplimentare
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre INTERBRANDS ORBICO. Consultati Politica de procesare a datelor personale a INTERBRANDS ORBICO >>

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (50)