Payroll Specialist cu Limba Franceză

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Trenkwalder Romania active.

Vezi toate job-urile Payroll Specialist cu Limba Franceză active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.05.2023

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    Aptitudini lingvistice:
    • Limba franceză - Nivel avansat, vorbit/scris/ascultat;
    • Limba engleză - Nivel avansat vorbit/scris/ascultat.

    Abilitati tehnice: Microsoft Office (Excel, Word, Power Point), MS Outlook.

    Alte abilități:
    • Servicii pentru clienți, orientare către clienți;
    • Abilități interpersonale și de comunicare, scris, ascultat și verbal.
    • Abilități de depanare/rezolvare a problemelor;
    • Abilitate analitică;
    • Atenție la detalii;
    • Experiență în industria de salarizare, proces, cunoștințe specifice și expertiză (constituie avantaj).

    Responsabilitati

    - Vei fi responsabil de funcția de salarizare și audit a mai multor clienți;
    - Vei răspunde de programarea și derularea statelor de plată ale clienților;
    - Vei răspunde la apelurile clienților;
    - Vei oferi suport tehnic intern, pe diverse departamente de producție și centre de service suplimentare ale companiei, după cum este necesar, pentru a identifica o soluție.

    Alte informatii

    Beneficii:

    • 20 lei/ zi tichete de masă;
    • abonament medical;
    • pachet 7card;
    • Bookster.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (99)