Middle Net Developer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Middle Net Developer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Sibiu
  • Actualizat la: 10.05.2023

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Minim 2 ani experienta in dezvoltarea de aplicatii web utilizand:
    .NET Framework / C#, ASP.NET, HTML, CSS, Javascript
    Experienta cu MS SQL Server, servicii web
    Capacitate de lucru in echipa si de a lucra cu termene limita
    Limba engleza nivel mediu spre avansat

    Constituie un avantaj urmatoarele:
    Cunostinte de MVC, Entity Framework , Angular JC
    Cunostinte dezvoltare aplicatii mobile
    Certificari Microsoft in domeniul .NET sau SQL Server

    Responsabilitati

    Dezvoltarea si intretinerea de sisteme software complexe in domeniul medical si de laborator
    Analiza , depanarea si remedierea erorilor
    Interfatarea solutiilor software cu diferite alte sisteme

    Alte informatii

    Beneficii:
    Salariu de baza motivant
    Bonus lunar de performanta (pana la 10% din salariul de incadrare)
    Bonusuri pentru proiecte importante
    Bonuri de masa , valoarea maxima de 30 lei/zi lucratoare
    Abonamentele pentru transport in comun, decontate
    Prime de sarbatori
    Program de lucru de 8 ore , flexibil in intervalul 08:00 – 18:00
    Contract de munca , perioada nedeterminata
    Posibilitate de lucru hibrid sau remote , dupa perioada de acomodare

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (32)