Shop Manager Magazin TOP SHOP / DORMEO-DELIMANO- PERIOADA DETERMINATA 2 ANI

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Studio Moderna active.

Vezi toate job-urile Shop Manager Magazin TOP SHOP / DORMEO-DELIMANO- PERIOADA DETERMINATA 2 ANI active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Studio Moderna
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 26.02.2023

    STUDIO MODERNA is the leading omni-channel e-commerce and direct to consumer platform in Central and Eastern Europe, with vertically-integrated network reaching more than 300 million consumers across 20 countries, with headquarters in Slovenia and over 6000 employees across the globe and 310+ retail stores across CE Europe. Our well-known, trusted and enjoyable international brands are present all around the world: Dormeo, Delimano, Walkmaxx, Top Shop, LiveActive, Wellneo, Rovus, Kosmodisk.

    We believe that our people are our greatest strength. We are successful in what we do because we hire, develop and empower smart people who have the passion to make a significant contribution to our business.

    We believe in helping our people reach their full potential. That is why continuous learning, new skill development and real time feedback are increasingly integral to our culture.

    Great brands, clear vision, amazing people...

    For more information about our company, please visit the websites www.studio-moderna.com and www.dormeo.ro.

    Cerinte

    Ești candidatul ideal dacă:

    Ai experiență de minim 1 an în gestionarea unui magazin/unei echipe;

    Ai excelente abilități interpersonale și de comunicare;

    Ești atent la detalii;

    Te caracterizează dorinţa permanentă de autodepăşire şi de a rămâne conectat la noutăţile din domeniu;

    Eşti o persoană flexibilă, dinamică, capabilă să lucreze independent şi în echipă;

    Ai capacitatea de a gestiona sarcini multiple;

    Ai cunoștințe minime de contabilitate primară;

    Știi limba engleză la nivel mediu.

    Responsabilitati

    Ești responsabil de toate aspectele operaționale și rentabilitatea magazinului desemnat;

    Te asiguri că nivelul serviciilor oferite clienților din magazin este conform standardelor companiei;

    Asiguri implementarea tuturor campaniilor și activităților de vânzare din magazin potrivit standardelor companiei;

    Monitorizezi, evaluezi și raportezi către managerul de zonă indicatorii de vânzari;

    Asiguri și efectuezi evaluarea, instruirea și perfecționarea personalului;

    Gestionezi operațiunile casei de marcat;

    Organizezi și participi la inventarierea stocului de marfă;Ce îți oferim:Sesiuni constante de training specializat;

    Zile libere suplimentare în funcție de vechimea în companie;

    Servicii medicale la o clinică privată;

    Discounturi pentru produsele companiei;

    Vei face parte dintr-o echipă pozitivă și foarte bine pregătită;

    Vei lucra cu colegi ambițioși, cărora le plac provocările;

    Plan de cariera prin formare continuă.

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (47)