Electromecanic

Angajator: ERPA HR
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Baicoi
  • Ploiesti
  • Valenii de Munte
  • Actualizat la: 02.02.2023

    Suntem ERPA HR, o companie specializata in Recrutare si Managementul Resurselor Umane in orice ramura din domeniul industrial,oferind servicii integrate pentru partenerii nostri.

    O companie pentru oameni, cu o echipa de profesionisti care sunt orientati atat catre client, cat si catre candidati.
    Sustinem si consiliem candidatii pentru a identifica si accesa joburile potrivite, pe care sa le iubeasca din primul moment.
    Ne bazam pe o experienta de 12 ani in activitatea de recrutare si servicii suport in domeniul industrial si nu numai.

    Gaseste toate oportunitatile deschise la noi in acest moment urmarind paginile noastre din retelele de socializare, cat si pe site-ul nostru.

    Chiar daca esti deja un profesionist, sau inca nu ai experienta – asteptam CV-ul tau cu acelasi entuziasm! Te vom ajuta sa faci schimbarea potrivita in cariera.

    Daca esti un potential viitor colaborator – te ajutam sa recrutezi profesionisti de top si sa beneficiezi de Servicii HR si Servicii Suport Productie la cele mai bune standarde.

    Cerinte

    Candidatul Ideal:

    - Calificare profesionala de Electromecanic sau Electrician;
    - Minim 2 ani experienta in domeniu;
    - Cunostinte de baza sau bune de limba engleza constituie un avantaj;
    - Disponibilitate pentru deplasare in tara si extern, in functie de proiecte;
    - Necesitatea flexibilitatii de a lucra pe proiecte de relocare si de a se adapta la mediul de lucru, la programul de lucru, la echipa cu care lucreaza pe proiect in functie de cerintele lucrarii, care pot varia de la partea mecanica/ logistica/ electrica;
    - Permis de conducere auto (min. categoria B) poate constitui un avantaj;
    - Abilitatea de a lucra la inaltime (ocazional).

    Responsabilitati

    Descrierea jobului:

    - Executarea lucrarilor de interventii tehnice electrice la masini unelte, linii de fabricatie , poduri rulante, instalatii tehnologice industriale , instalatii electrice de distributie şi iluminat;
    - Pregatirea componentelor ce urmeaza a fi asamblate conform specificatiilor tehnice;
    - Interpretarea corecta a schemelor cu prestarea corespunzatoare a tuturor interventiilor tehnice;
    - Repararea si intretinerea instalatiilor electrice, echipamentelor clasice si automatizate;
    - Asigurarea functionarii la parametrii corespunzatori a echipamentelor si utilajelor industriale.

    Alte informatii

    BENEFICII:

    - salariu intre 3000 RON si 4000 RON NET - in functie de experienta
    - tichete de masa 25 RON /zi
    - prima de Paste si de Craciun
    - bouns de performanta evaluat la fiecare 3 luni

    Pentru eventuale deplasari:
    - diurna 50 Euro / zi in tarile din UE
    - diurna 50 RON / zi in Romania
    - cazare si transport asigurate