Cost Controller

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Trenkwalder Romania active.

Vezi toate job-urile Cost Controller active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Clinceni
  • Actualizat la: 20.04.2023

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    - Studii superioare;
    - Experiență (junior +1-2 ani, senior +4 ani);
    - MS Office;
    - Lb. engleză;
    - Orientare către detalii, acuratețe, gândire analitică.

    Responsabilitati

    - Elaborează costurile de producție;
    - Calculează costurile pe produs real și analizează variațiile fără de costul standard;
    - Întocmirea de diferite rapoarte periodice;
    - Întreținerea bazei de date, cum ar fi centrele de cost și elementele de cost;
    - Analiză de piață.

    Programul este de luni pana vineri 08:00 – 16:30 (30 minute pauză de masă), există microbuzul companiei care preia angajații din zona Metrou Păcii in cazul in care candidatii nu dispun de masină personală.
    Beneficii:
    - 21 de zile de CO + 1 zi extra oferită cu ocazia zilei de naștere;
    - Tichete de masă (25 lei/tichet);
    - Tichete cadou de Paște si de Crăciun;
    - Decont abonament STB/Metrorex/Combustibil;
    - Abonament medical privat.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (502)