Cost Controller

Angajator: Trenkwalder
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Clinceni
  • Actualizat la: 06.02.2023

    Ne dorim să devenim un important furnizor de servicii de resurse umane în România, oferind soluții inovatoare, adaptate provocărilor candidaților.

    Email: recrutare@trenkwalder.com

    Cerinte

    - Studii superioare;
    - Experiență (junior +1-2 ani, senior +4 ani);
    - MS Office;
    - Lb. engleză;
    - Orientare către detalii, acuratețe, gândire analitică.

    Responsabilitati

    - Elaborează costurile de producție;
    - Calculează costurile pe produs real și analizează variațiile fără de costul standard;
    - Întocmirea de diferite rapoarte periodice;
    - Întreținerea bazei de date, cum ar fi centrele de cost și elementele de cost;
    - Analiză de piață.

    Programul este de luni pana vineri 08:00 – 16:30 (30 minute pauză de masă), există microbuzul companiei care preia angajații din zona Metrou Păcii in cazul in care candidatii nu dispun de masină personală.
    Beneficii:
    - 21 de zile de CO + 1 zi extra oferită cu ocazia zilei de naștere;
    - Tichete de masă (25 lei/tichet);
    - Tichete cadou de Paște si de Crăciun;
    - Decont abonament STB/Metrorex/Combustibil;
    - Abonament medical privat.