Suntem în căutarea unui Customer Support cu Limba Engleză și Italiană în București

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.04.2023

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    -Nivelul de Italiană cerut C1;
    -Nivelul de Engleză minimum B2;

    Responsabilitati

    -Va asigura suport telefonic și pe e-mail pentru o platformă online care oferă pachete de servicii turistice;

    Programul este de Luni – Sâmbătă, 09:30-18:30, se lucrează full office;

    Pentru detalii sunați la numărul de telefon: 0737043176

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (288)