Angajăm vorbitori de limba Germană sau limba Franceză

Angajator: Trenkwalder
Domeniu:
  • Relatii Publice
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.02.2023

    Ne dorim să devenim un important furnizor de servicii de resurse umane în România, oferind soluții inovatoare, adaptate provocărilor candidaților.

    Email: recrutare@trenkwalder.com

    Cerinte

    -Nivelul de Engleză minimum B2;
    -Nivelul de Italiană/Spaniolă/Portugheză/Franceză cerut :C1;

    Responsabilitati

    în București, Sector 3.
    Activitate:
    -Asigură suport telefonic și pe e-mail pentru o platformă online care oferă pachete de servicii turistice;
    -Nivelul de Engleză și Italiană/Spaniolă/Portugheză/Franceză cerut :C1;
    -Programul este de de la 09.00-18.00, se lucrează full office in zona metroului Eroii Revolutiei;
    Salariul este intre 4000 - 4700 Ron NET + 300 Ron net tichete de masă + asigurare medicală privată.
    Pentru detalii sunați la numărul de telefon: 0732 301 783