Tehnician Mentenanta

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Tehnician Mentenanta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 24.03.2023

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    • Ai minim 2-3 ani de experienta in intretinerea diverselor instalatii industriale electrice sau electromecanice;
    • Ai studii medii (scoala profesionala/liceu de specialitate: electronica, electrotehnica, mecatronica sau electromecanica.)
    • Cunoştinţe medii de operare PC constituie avantaj.

    Responsabilitati

    • Vei realiza activitati de mentenanta preventiva si corectiva pentru utilajele automatizate si semiautomatizate;
    • Vei utiliza instrumentele pentru a determina tensiunea, rezistenta si curentul electric;
    • Vei realiza activitati de verificare pentru instalatiile electrice;
    • Vei citi si interpreta schemele electrice, simbolurile si legile electrice de baza.

    Alte informatii

    Ce iti oferim noi?
    • Pachet salarial motivant;
    • Tichete de masă de 30 lei;
    • Prime de sarbatori;
    • Al 13-lea salariu;
    • Spor de noapte: 25%
    • Spor de weekend:
    • Ore suplimentare 200%;
    • Asigurare privată de sănătate;
    • Transport asigurat gratuit din Timisoara si zonele limitrofe.

    Te-am făcut curios? Contacteaza-ne la 0723.606.593 si un consultant iti va oferi mai multe informatii.

    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (13)