Șofer cat. B comunitate

Angajator: Job Consult
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 01.02.2023

    Job Consult este o agenție de recrutare la nivel național, cu bazele în Cluj-Napoca. Ofertele de joburi sunt diverse, de la muncitori necalificați pana la poziții în învățământ, ingineri, PM sau directori.

    Cerinte

    Job Consult recrutează tehnician măsurători telecomunicații (fără experiență) pentru o companie care colaborează cu firme din toată Europa. Postul presupune deplasarea pe teren și măsurarea parametrilor de telefonie mobilă la locația proiectului în străinătate.
    Pentru acest post nu este nevoie de experiență! Se oferă instruire la locul de muncă.
    Cerințe:
    - Persoană care locuiește în Cluj, Oradea, Satu Mare, Baia Mare, Sibiu, Alba.
    - Studii medii, domeniul tehnic reprezintă avantaj
    - Studiile superioare – reprezintă un avantaj pentru promovarea în companie
    - Cunoștințe limbă engleză (scris, citit, vorbit) – mediu spre avansat
    - Carnet cat. B, fără antecedente.
    - Abilități bune de comunicare și de relaționare
    - Fire descurcăreață

    Responsabilitati

    Responsabilități:
    - În funcție de proiectul alocat trebuie să vă deplasați la locație
    - Cu ajutorul aparaturii măsurați parametrii de calitate de telefonie mobilă
    - Transmiteți mai departe către departament parametrii observați

    Deplasarea către locația proiectului este decontată 100% de către companie.
    Cazarea este decontată 100% de către companie – doar hoteluri peste 3 stele, nu se doarme în mașină.
    Se oferă asigurare medicală și auto cât timp sunteți plecat din țară.
    Dacă la momentul începerii proiectului nu sunteți disponibil pentru plecare, angajatorul va trimite pe altcineva în locul dvs, urmând să vi se aloce proiect când puteți.
    Plecările durează în medie 2-3 săptămâni, iar cât timp sunteți în România nu aveți alte obligații – sunteți liber.
    Program: 9 ore/ zi, de luni-sâmbătă, duminica este zi liberă plătită integral.