Operator Contabilitate Primara

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Cinar Food Distribution active.

Vezi toate job-urile Operator Contabilitate Primara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Cinar Food Distribution
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.03.2023

    Compania Cinar Food Distribution a luat fiinta in 2014 si a inceput cu arie de acoperire pe municipiul Bucuresti, judetele Ilfov, Constanta si cele din sud-estul Romaniei. In prezent distribuim in toata tara.

    Cerinte

    Studii superioare finalizate, cu specializare in domeniul financiar bancar / contabilitate;
    Experienta intr-o pozitie de contabilitate primara de minimum 2 ani
    MS Office (Word, Excel) nivel avansat.
    Capacitatea de analiza, raportare si munca in echipa.
    Abilitati de comunicare si analiza.
    Gandire analitica si atentie la detalii.

    Responsabilitati

    Intocmire borderouri incasari.
    Introducere facturi/bonuri fiscale furnizori interni, intracomunitari si extracomunitari (DVI).
    Introducere NIR-uri.
    Introducere extrase de cont (verificare si contabilizare din doua in doua ore).
    Urmarire CEC-uri/BO scadente.
    Intocmire borderouri banca.
    Urmarire/verificare conturi contabile.
    Intocmire avize transfer si avize de insotire a marfii.
    Compensari clienti/furnizori.
    Inregistrare mijloace fixe.
    Inregistrare bonuri de consum si bonuri de miscare.
    Creare furnizor, articole noi si facturare in cazuri in anumite cazuri specifice.
    Creare fise de cont si confirmari solduri.
    Indosariaza si arhiveaza documentele contabile.

    La nivel de grup, suntem peste 500 de oameni pasionati de a livra cele mai calitative produse in, si cele mai profesionale servicii catre clientii si partenerii nostri.

    Programul de lucru va fi de 8 ore pe zi (08:30 - 17:30 - 1 ora pauza)

    Vei raporta catre Directorul Economic, si vei lucra din biroul din Strada Garlei nr.78, Baneasa.

    Beneficii in a lucra cu Cinar Food Distribution:
    Salariu fix 3200 lei net
    Bonuri valorice de masa
    Masa pranz asigurata la birou
    Abonament servicii medicale
    Abonament Bookster

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (61)