Reprezentant vanzari in magazin

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Orange Romania Communications active.

Vezi toate job-urile Reprezentant vanzari in magazin active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Orange Romania Communications
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Miercurea-Ciuc
  • Timisoara
  • Actualizat la: 12.04.2023

    Orange Romania Communications este o companie parte a grupului Orange și o subsidiara Orange Romania din data de 30 septembrie 2021.
    Compania ofera atat asistenta, cat și servicii convergente de voce fix-mobil, internet in banda larga și televiziune pentru cei aproximativ 5 milioane de clienti ai sai. De asemenea, gestioneaza infrastructura de retea ce cuprinde pana la 90.000 de km de fibra optica și conecteaza in jur de 3 milioane de gospodarii.

    Cerinte

    Candidatul Ideal
    Gaseste-ti locul in echipa Orange Romania Communications
    Ce ar trеbui sа fаci:
    Suntem in cautarea unor noi colegi , oameni amabili si responsabili, care sa isi doreasca mereu mai mult. In schimb, noi va oferim posibilitatea de a creste si de a va dezvolta in cadrul companiei.
    -iti vine in mod natural sa-i ajuti pe ceilalti cu zambetul pe buze
    -iti place sa lucrezi intr-o echipa dinamica si activa
    -ai cel putin studii medii, cu diploma dе bacalaureat sau esti student
    -te pasioneaza tehnologia si esti atras dе o cariera in vanzari
    -esti dispus sa-ti dezvolti abilitatile de vanzator si iti face placere sa vorbesti

    Responsabilitati

    Descrierea jobului
    Cautam colegi care au:
    -comunicarea amabila cu clientii pentru a putea sa le oferi informatii corecte cu privire la produsele si serviciile oferite
    - pot sa identifice si sa ofere solutii adaptate nevoilor pe care le au clientii
    - ajuta clientii si colegii in rezolvarea situatiilor ce tin dе serviciile si produsele companiei.
    - Indruma si oferi support in vanzаrеa produsеlor si sеrviciilor oferitе de compаniе
    Ce vei castiga din aceasta experienta:
    • Oportunitati de dezvolare a carierei in cadrul Orange Romania Communications
    • Venituri in functie de performanta ta (salariu fix si comision motivant), completat de un pachet de beneficii flexibil si atractiv
    • Traininguri pentru produse si servicii si de relationare cu clientii
    • Dezvoltarea abilitatilor si competentelor personale care te vor ajuta in cariera ta viitoare
    Tichete de masă electronice.

    Aplică și hai sa ne cunoaștem, cu dedicare si implicare poti deveni urmatorul expert echipei.
    Contractul de munca este incheiat prin parteneri Orange Romania Communications
    Descrierea companiei

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    Botosani, Ploiesti, Timisoara,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (9)