Non Product Procurement Team Leader Buyer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile leoHR active.

Vezi toate job-urile Non Product Procurement Team Leader Buyer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: leoHR
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Curtea de Arges
  • Actualizat la: 09.02.2023

    leoHR furnizeaza servicii de selectie si recrutare specializata, livreaza servicii si strategii in zona de retentie prin serviciul star – Stay Interview: stayIN, servicii de consultanta in managementul resurselor umane, precum si servicii de formare profesionala / training.

    Cerinte

    Cerinte
    • Studii superioare tehnice;
    • 5 ani experienta relevanta în domeniul comercial/achizitii;
    • Cunoștințe solide în managementul achizițiilor și furnizorilor, precum și în dreptul achizițiilor și al contractelor reprezintă un avantaj.
    • Cunoștințe avansate de limba engleză.

    Competente:
    • Abilități de comunicare, organizare si negociere,
    • Capacitate de analiza, munca in echipa
    • Imbunatatire si orientare spre rezultate

    Responsabilitati

    • Responsabil cu activitățile locale de achiziție de materiale indirecte si servicii, cu scopul de a asigura condiții competitive
    • Pregatirea analizei de cost, de piață și de furnizori și efectuarea de licitații naționale și internaționale în strânsă consultare cu departamentele de specialitate relevante.
    • Colaboreaza cu furnizori de bunuri non productive și furnizori de servicii naționali și internationali dintr-o rețea deja existentă sau identificarea de noi furnizori.
    • Conduce în mod independent negocierile de preț în temeiul aspectelor TCO
    • Realizeaza sugestii proactiv pentru îmbunătățiri ale proceselor, precum și acorduri de achiziție și de cooperare.
    • Gestioneaza sistemul intern WPS si ofera suport utilizatorilor in folosirea, identificarea si rezolvarea problemelor aparute in sistem;
    • Asigura suport si coordoneaza activitatea Specialistului de achizitii non productive si servicii

    Alte informatii

    Se asigura transportul din Pitesti
    Pachet de beneficii (tichete de masa, asigurare medicala, masa calda asigurata, prime de sarbatori)

    BUCURESTI,

    Pitesti,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (315)