Spalator curatatorie de textile

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Otopeni
  • Actualizat la: 02.02.2023

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Persoana harnica, dornica sa invete
    - Atentie la detalii
    - Dorinta de a lucra in echipa
    - Intelegerea nevoilor clientilor

    Responsabilitati

    - Receptia si returnarea hainelor catre clienti
    - Citirea etichetelor si invatarea caracteristicilor fiecarei tesaturi
    - Aplicarea procedurilor de spalare/calcare

    Pachetul salarial este format din salariu net de 2600 de lei si tichete de masa in valoare de 20 de lei. Se ofera prime de sarbatori si transportul este decontat.

    Programul este urmatorul:
    Intr-o saptamana se lucreaza zilele de luni-miercuri-vineri-sambata-duminica, iar in urmatoarea saptamana se lucreaza marti si joi. Se lucreaza prin rotatie.

    Daca sunteti interesati de oferta si doriti mai multe detalii, asteptam sa ne contactati la numarul 0720 534 815.