Manipulant marfa

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Manipulant marfa active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.06.2023

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Minim 10 clase
    - Persoana serioasa, responsabila
    - Cunostinte de utilizare PC

    Responsabilitati

    - Primeste marfa,
    - Depoziteaza marfa in depozit
    - Incarca marfa in camioane
    - Scaneaza avize si le trimite la colegi dupa ce au fost semnate de soferi
    - Mentine corespondenta prin mail si telefon

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salarial de 3000 de lei format din salariu net plus tichete de masa,
    - Transport decontat.

    Programul este de luni pana vineri de la 8 la 16:30.

    Pentru mai multe detalii si angajari ne puteti contacta la:
    TEL: 0720 534 815
    Locatie: Chiajna, Ilfov

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Popesti Leordeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Voluntari,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (21)