Montator subansamble

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Premium AEROTEC active.

Vezi toate job-urile Montator subansamble active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Premium AEROTEC
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 10.01.2024

    As an Airbus subsidiary, Premium AEROTEC is one of the world's leading suppliers of commercial and military aircraft structures and a key partner in the major European and international aerospace programmes. Its core competencies include the development and production of large and complex shaped aircraft components from aluminium, titanium and CFRP. Premium AEROTEC’s headquarters is based in Augsburg, Germany.

    Cerinte

    - Școală profesională (liceu tehnic);
    - Experiență de minim 1 an în montaj sau un domeniu similar;
    - Cunoștințe de desen tehnic (citire, măsurători cu șublerul);
    - Disponibilitate de a lucra în schimburi;
    - Spirit de echipă;
    - Atenție la detalii;

    Responsabilitati

    - Asamblează elementele prin nituire și asamblare cu șuruburi;
    - Montează elementele de siguranță (de exemplu asigurarea cu sârmă);
    - Realizează legăturile la masă conform normelor 80T;
    - Verifică dacă AMC - urile pe care urmează să le folosească sunt valabile din punct de vedere metrologic;
    - Își etalonează AMC-urile ori de câte ori este nevoie și verifică 100% cotele cu toleranțe ale piesei;
    - Identifică piesele defecte și pe cele care nu sunt conform documentelor de lucru;

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Prime de vacanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Abonament la sala sport
    • Pensie privata
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Decontarea transportului
    • Catering / decontarea mesei de pranz
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Zile libere suplimentare
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Tichete de masa

    Brasov,

    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (22)