Operator CNC

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Premium AEROTEC active.

Vezi toate job-urile Operator CNC active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Premium AEROTEC
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 10.01.2024

    As an Airbus subsidiary, Premium AEROTEC is one of the world's leading suppliers of commercial and military aircraft structures and a key partner in the major European and international aerospace programmes. Its core competencies include the development and production of large and complex shaped aircraft components from aluminium, titanium and CFRP. Premium AEROTEC’s headquarters is based in Augsburg, Germany.

    Cerinte

    - Școală profesională sau liceu tehnic;
    - Experiență de minim 1 an în domeniu;
    - Disponibilitate de a lucra în 2 sau 3 schimburi;
    - Calificare operator CNC;
    - Cunoștințe de desen tehnic;
    - Spirit de echipă;
    - Atenție la detalii;

    Responsabilitati

    - Prelucrează piesele pe mașina de strunjire / frezare și se ocupă cu verificarea acestora;
    - Urmarește în permanență buna desfășurare a procesului de prelucrare;
    - Verifică documentația existentă pentru reperul pe care-l prelucrează și semnalează șefului direct dacă sunt neconcordanțe între documente sau programul de prelucrare al piesei;
    - În cazul apariției defecțiunilor, înștiințează șefii direcți;
    - Raportează datele referitoare la activitatea desfășurată;

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Prime de vacanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Abonament la sala sport
    • Pensie privata
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Decontarea transportului
    • Catering / decontarea mesei de pranz
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Zile libere suplimentare
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    BUCURESTI, Brasov, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (5)