Director Magazin - Hervis Bistrita

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Hervis Sports active.

Vezi toate job-urile Director Magazin - Hervis Bistrita active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Hervis Sports
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Bistrita
  • Actualizat la: 28.01.2023

    Hervis Sports este unul dintre cei mai mari comercianti de articole si echipamente sportive din Europa, de origine austriaca, cu peste 170 de filiale in Austria, Cehia, Slovenia, Croatia, Ungaria, Romania si Germania.

    Cerinte

    1. Experienta relevanta intr-o pozitie similara, preferabil in coordonarea unei echipe de vanzari in retail - OBLIGATORIU!
    2. Cunostinte solide despre produse de specialitate, tehnici de vanzare, negociere si managementul echipei;
    3. Foarte bune abilitati de comunicare si leadership;
    4. Capaciatatea de a motiva echipa in depasirea targetelor;
    5. Focus catre performanta si imbunatatire rezultate.

    Responsabilitati

    Misiunea unui director de magazin Hervis:

    1. Participa intens si activ la realizarea obiectivelor calitative, dar si cantitative si la atingerea targetului de vanzari;
    2. Dezvolta, coordoneaza si motiveaza echipa din subordine in vederea atingerii obiectivelor de vanzari;
    3. Promoveaza si comercializeaza produse de specialitate, alaturi de echipa pe care o coordoneaza;

    Pachet salarial - format din salariu fix competitiv, bonuri de masa si bonusuri din vanzari corelat cu performanata magazinului;
    Programe de dezvoltare anuale;

    Hervis Sports este unul dintre cei mai mari comercianti de articole si echipamente sportive din Europa, de origine austriaca si cu peste 200 de filiale in Austria, Germania, Cehia, Slovenia, Croatia si Ungaria

    Bistrita,

    Aplica fara CV
    Bistrita,

    Aplica fara CV
    Bistrita, Reghin, Tarnaveni,

    Vezi job-uri similare (6)