Operator imbuteliere

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ERPA HR active.

Vezi toate job-urile Operator imbuteliere active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: ERPA HR
Domeniu:
  • Altele
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Baicoi
  • Ploiesti
  • Valenii de Munte
  • Actualizat la: 03.04.2023
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Experienta in productie- minim 1 an;
    - Studii: minim 10 clase;
    - Competente tehnice cu privire la instalatiile si materialele aflate in exploatare;
    - Capacitate de analiza pentru mentinerea procesului de fabricatie sub control;
    - Cunostinte de operare calculator;
    - Cunostinte de limba engleza – avantaj;
    - Cursuri Igiena, HACCP - reprezinta un avantaj;
    - Disponibilitate pentru a lucra in schimburi;

    Responsabilitati

    - Operarea instalatiilor specifice departamentului si urmarirea, inregistrarea si interpretarea datelor aferente procesului de fabricare a berii in conformitate cu cerintele sistemului de management al fabricii si cerintelor legale;
    - Supravegherea tuturor operatiilor legate de procesul de productie conform specificatiilor prin intermediul sistemelor controlate de calculator in vederea mentinerii parametrilor de calitate conform standardelor;
    - Analizarea probelor de solutii de spalare si produs;
    - Identificarea si raportarea tuturor neconformitatilor;
    - Raportarea aparitiei unei probleme majore care poate afecta parametrii de calitate ai produsului sau planul de productie;
    - Asigurarea informarii supervizorul sau a echipei de intretinere in timp util daca apar defectiuni ale echipamentului;
    - Asigurarea curateniei suprafetei de productie si a echipamentelor;
    - Completarea cu acuratete a formularelor din sistemul de management;
    - Oferirea de suport la planificarea productiei pentru sectia in care este repartizat.

    Alte informatii

    BENEFICII:

    Salariul : 2000 - 2500 RON net /luna
    Bonus lunar : pana la maxim 835 RON brut / luna
    Buget de beneficii flexibile lunare: 467 RON / luna (se poate opta pentru tichete de masa, tichete cadou, prduse)
    Tichete de masa : 20 RON / zi
    Bonus Craciun : 1200 RON brut
    Prima de vacanta sau vouchere de vacanta, la alegere, in valoare de: 1400 RON brut
    Abonament la Regina Maria, pachet de servicii Expert Ultra;
    Asigurare de viata Generali: in caz de accident, deces, imbolnavire, invaliditate, spitalizare, interventii chirurgicale, cheltuieli medicale;

    Program 12/24 - 12/48 , sau 3 schimburi de 8 ore - in functie de sectia si linia pe care se lucreaza
    Transport - nu se deconteaza

    Simulare venit brut lunar: pana la 5619 RON + Bonus Craciun + Prima vacanta
    Simulare venit net lunar: pana la 3250 RON + Bonus Craciun + Prima vacanta

    3200 - 3500 RON NET / luna
    Ploiesti,

    Ploiesti,

    4500 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ploiesti,