Operator imbuteliere

Angajator: ERPA HR
Domeniu:
  • Altele
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Baicoi
  • Ploiesti
  • Valenii de Munte
  • Actualizat la: 01.02.2023

    Suntem ERPA HR, o companie specializata in Recrutare si Managementul Resurselor Umane in orice ramura din domeniul industrial,oferind servicii integrate pentru partenerii nostri.

    O companie pentru oameni, cu o echipa de profesionisti care sunt orientati atat catre client, cat si catre candidati.
    Sustinem si consiliem candidatii pentru a identifica si accesa joburile potrivite, pe care sa le iubeasca din primul moment.
    Ne bazam pe o experienta de 12 ani in activitatea de recrutare si servicii suport in domeniul industrial si nu numai.

    Gaseste toate oportunitatile deschise la noi in acest moment urmarind paginile noastre din retelele de socializare, cat si pe site-ul nostru.

    Chiar daca esti deja un profesionist, sau inca nu ai experienta – asteptam CV-ul tau cu acelasi entuziasm! Te vom ajuta sa faci schimbarea potrivita in cariera.

    Daca esti un potential viitor colaborator – te ajutam sa recrutezi profesionisti de top si sa beneficiezi de Servicii HR si Servicii Suport Productie la cele mai bune standarde.

    Cerinte

    - Experienta in productie- minim 1 an;
    - Studii: minim 10 clase;
    - Competente tehnice cu privire la instalatiile si materialele aflate in exploatare;
    - Capacitate de analiza pentru mentinerea procesului de fabricatie sub control;
    - Cunostinte de operare calculator;
    - Cunostinte de limba engleza – avantaj;
    - Cursuri Igiena, HACCP - reprezinta un avantaj;
    - Disponibilitate pentru a lucra in schimburi;

    Responsabilitati

    - Operarea instalatiilor specifice departamentului si urmarirea, inregistrarea si interpretarea datelor aferente procesului de fabricare a berii in conformitate cu cerintele sistemului de management al fabricii si cerintelor legale;
    - Supravegherea tuturor operatiilor legate de procesul de productie conform specificatiilor prin intermediul sistemelor controlate de calculator in vederea mentinerii parametrilor de calitate conform standardelor;
    - Analizarea probelor de solutii de spalare si produs;
    - Identificarea si raportarea tuturor neconformitatilor;
    - Raportarea aparitiei unei probleme majore care poate afecta parametrii de calitate ai produsului sau planul de productie;
    - Asigurarea informarii supervizorul sau a echipei de intretinere in timp util daca apar defectiuni ale echipamentului;
    - Asigurarea curateniei suprafetei de productie si a echipamentelor;
    - Completarea cu acuratete a formularelor din sistemul de management;
    - Oferirea de suport la planificarea productiei pentru sectia in care este repartizat.

    Alte informatii

    BENEFICII:

    Salariul : 2000 - 2500 RON net /luna
    Bonus lunar : pana la maxim 835 RON brut / luna
    Buget de beneficii flexibile lunare: 467 RON / luna (se poate opta pentru tichete de masa, tichete cadou, prduse)
    Tichete de masa : 20 RON / zi
    Bonus Craciun : 1200 RON brut
    Prima de vacanta sau vouchere de vacanta, la alegere, in valoare de: 1400 RON brut
    Abonament la Regina Maria, pachet de servicii Expert Ultra;
    Asigurare de viata Generali: in caz de accident, deces, imbolnavire, invaliditate, spitalizare, interventii chirurgicale, cheltuieli medicale;

    Program 12/24 - 12/48 , sau 3 schimburi de 8 ore - in functie de sectia si linia pe care se lucreaza
    Transport - nu se deconteaza

    Simulare venit brut lunar: pana la 5619 RON + Bonus Craciun + Prima vacanta
    Simulare venit net lunar: pana la 3250 RON + Bonus Craciun + Prima vacanta