Șef de echipă - construcții civile în telecomunicații

Angajator: Lifein Job
Domeniu:
  • Constructii
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 05.02.2023

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Lifein Job este un partener strategic atât pentru angajați, cât și pentru angajatori. Oferim o gamă largă de servicii:

    - recrutare și leasing de personal;
    - consultanță resurse umane;
    - consilierea carierei;
    - training.

    Cerinte

    Ești în căutarea unui loc de muncă? Angajăm Șef de echipă pentru o companie ce activează în domeniul construcțiilor civile în telecomunicații, din ITALIA.
    Cerințe:
    - Experiență pe o poziție similară;
    - Cunoștințe în ceea ce privește domeniul construcțiilor civile/ telecomunicațiilor;
    - Cunoștințe de limbă italiană nivel conversațional.

    Responsabilitati

    Responsabilități:
    - Urmărirea respectării specificațiilor proiectului tehnic și cerințelor de calitate, este răspunzător de respectarea acestora;
    - Întocmirea rapoartelor privind stadiul realizării proiectelor alocate;
    - Numirea persoanelor responsabile pe anumite segmente de lucrare.

    Alte informatii

    Ce îți oferim:
    - Pachet salarial motivant;
    - Cazare asigurată;
    - Program de lucru 8h/zi, cu posibilitate de ore suplimentare.
    Persoanele interesate sunt rugate să ne contacteze de Luni până Vineri, în intervalul orar 10:00 – 18:00 la numerele de telefon 0748 121 277/ 0724 994 858.