Manipulant marfuri

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ZIPPER ROMANIA active.

Vezi toate job-urile Manipulant marfuri active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: ZIPPER ROMANIA
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.01.2023

    Zipper Romania acopera cu succes nevoile companiilor de optimizare a fluxurilor interne de date si documente prin solutii si servicii de automatizare si prelucrare a datelor si documentelor receptionate, vehiculate sau expediate intr-o companie si asigura un suport solid pentru reducerea costurilor si a timpului de procesare. Experienta de peste 10 ani in automatizarea datelor si documentelor, acreditarile, certificarile ISO si cifra de afaceri, aduc o vizune clara asupra modului de lucru si garantiei pe care Zipper Romania o ofera companiilor cu care lucreaza si potentialilor clienti.

    Cerinte

    - capacitate de planificare si organizare;
    - abilitate de lucru cu marfa vrac / ambalata / paletizata si cu dispozitive manuale de manipulat mar
    Detinerea unei autorizatii de stivuitorist marfa constituie un avantaj.

    Responsabilitati

    - incarcarea, descarcarea marfurilor si manipularea acestora in depozit;
    - verificarea marfurilor sosite in depozit;
    - etichetarea marfurilor;
    - manipularea, asezarea si aranjarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente;
    - asigura pastrarea materialelor pe sortimente, tipuri si dimensiuni, in conditii corespunzatoare;
    - pregatirea marfurilor pentru expediere;
    - participa la inventarierea marfurilor din gestiune;

    Alte informatii

    Se ofera:
    Salariu fix+ tichete de masa de 25 ron/zi
    Asigurare medicala privata
    Decont transport de la pana la locul de munca
    Prime de sarbatori (Paste, Craciun)
    Concediu de odihna extins, in functie de vechimea in munca
    Program de lucru 08-16:30

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Popesti Leordeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Voluntari,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (4)