Agent Vanzari Junior - utilaje Brasov

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Agent Vanzari Junior - utilaje Brasov active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 19.06.2023

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai mari dealeri de echipamente agricole si de constructii din lume, cautam o persoana ambitioasa, perseverenta, interesata de un inceput de cariera in domeniul vanzarilor, care sa se alature echipei.

    Candidatul Ideal

    • Abolvent studii tehnice/ inginerie mecanica/ Facultatea de Utilaj tehnologic;
    • Proactiv, persoana orientata catre client si rezultate, atentie la detalii;
    • Abilitati de comunicare si negociere;
    • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu/avansat;
    • Cunostinte operare calculator (MS Office, Microsoft Outlook);
    • Posesor permis de conducere (categoria B);
    • Disponibilitatea de a se deplasa in zona de care raspunde.

    Responsabilitati

    • Promoveaza, prezinta si vinde masinile si utilajele de constructii comercializate de companie, in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei.
    • Stabiliteste intalniri cu clientii si pastreaza un contact permanent cu clientii din zona de care raspunde.
    • Colaboreaza indeaproape cu departamentele companiei pentru a definitiva operatiunea de vanzare.
    • Propune si participa la actiuni de promovare a ofertelor companiei (demonstratii in camp, expozitii, traguri).

    Alte informatii

    Ce iti vom oferi:

    • un pachet de beneficii in care salariul este exprimat in EURO net si platit in lei, actualizat la cursul mediu din fiecare luna;
    • instrumente de lucru (masina de serviciu, laptop, telefon);
    • schema de bonusare;
    • posibilitatea de a creste in cadrul companiei;
    • multe alte beneficii interesante.

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    BUCURESTI, Brasov,

    Vezi job-uri similare (35)