ASISTENT MEDICAL

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Morgan Sol active.

Vezi toate job-urile ASISTENT MEDICAL active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: Morgan Sol
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.02.2023

    Companie de recrutare infiintata in 2007, in Bucuresti, Morgan Sol si-a propus de la bun inceput sa duca serviciile de resurse umane furnizate la un nivel remarcabil de acuratete si profesionalism. Astazi, furnizam consultanta, calculam salariile, administram personalul, recrutam pentru companii importante din foarte diverse domenii de activitate: financiar (leasing si recuperari de creante), imobiliar, agribusiness, media si publicitate, automatizari industriale, comert, curierat, reciclare, edituri, federatii sindicale, etc.

    Cerinte

    Ce persoana cautam?
    Sunteti candidatul ideal daca aveti:
    Obligatoriu:
    - Experienta de lucru in bloc operator (de preferat pe partea de estetica: implant mamar, implant fesier, implant de par);
    - Cunostinte medii de utilizare a calculatorului
    - Activitate desfasurata intr-o clinica de estetica medicala
    - Activitatea se desfasoara in doua locatii: 1-2 zile/saptamana in clinica principala din Zagazului, sector 1, iar restul zilelor in clinica de la Unirea

    Calitati personale:
    - Comunicare buna si empatie fata de pacienti

    Responsabilitati

    Ce trebuie sa faceti?
    In postura de ASISTENTA MEDICALA a clinicii veti desfasura urmatoarele activitati:
    - Asistarea in procedurile de chirurgie estetica: implant mamar, implant fesier, implant de par
    - Recoltarea de sange
    - Punerea de branule

    Alte informatii

    Ce puteti castiga?
    Daca va veti alatura echipei, veti avea de castigat!
    - pachet de compensatii si beneficii in stransa corelatie cu activitatea si implicarea aratata.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (66)