Specialist logistică

Angajator: Lifein Job
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 01.02.2023

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Lifein Job este un partener strategic atât pentru angajați, cât și pentru angajatori. Oferim o gamă largă de servicii:

    - recrutare și leasing de personal;
    - consultanță resurse umane;
    - consilierea carierei;
    - training.

    Cerinte

    Ești în căutarea unui nou loc de muncă? Angajăm Specialist logistică & Responsabil gestionare documente interne pentru o companie din industria electronicelor, din Timișoara.
    Ești candidatul ideal dacă:
    - Ai mai lucrat pe poziție similară, în domeniul logisticii;
    - Ești o persoană responsabilă, organizată și serioasă;
    - Ai cunoștințe ale Pachetului Microsoft Office, în special Excel.

    Responsabilitati

    Responsabilitățile tale vor fi:
    - Pregătirea actelor ce însoțesc livrarea de marfă și toate documentele suplimentare necesare livrării;
    - Controlarea stocurilor și organizarea livrărilor;
    - Interacționarea cu clienții, pentru a soluționa problemele;
    - Procesarea și înregistrarea în sistemul informatic a documentelor de livrare/ achiziție;
    - Actualizează stocul scriptic de marfă în baza documentelor aferente;
    - Urmărește livrarea în timp a materialelor pentru execuția comenzilor conform planificărilor.

    Alte informatii

    Ce îți oferim:
    - Contract pe perioadă nedeterminată;
    - Pachet salarial motivant;
    - Tichete de masă ( 30 lei/ zi lucrată);
    - Transport asigurat de firma din Timișoara-Giroc-Chișoda-Becicherecu Mic-Dudeștii Noi;
    Persoanele interesate sunt rugate să ne contacteze de Luni până Vineri, în intervalul orar 10:00 – 18:00 la numerele de telefon 0748 121 277/ 0724 994 858.