Tehnician mentenanta retele telefonie mobila

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Camusat RomTelecomunicatii active.

Vezi toate job-urile Tehnician mentenanta retele telefonie mobila active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Camusat RomTelecomunicatii
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Balotesti
  • Ilfov
  • Actualizat la: 06.02.2023

    CAMUSAT ROM TELECOMUNICATII - Societate multinationala, parte a grupului francez CAMUSAT, leader in domeniul constructiilor de infrastructuri pentru telecomunicatii.

    Cerinte

     Cunoastere si intelegere a operatiunilor in teren
     Experienta in teren atat in reteaua fixa cat si in reteaua mobila
     Cunostinte despre sistemele de Transmisiuni
     Atestat lucru la inaltime
     Cunostiinte minime limba engleza
     Stapanirea normelor si a procedurilor interne
     Simţ dezvoltat al organizării şi al respectării termenelor limită
     Atenţie acordată detaliilor
     Puternice capacităţi de lucru atat în echipă cat si individual

    Responsabilitati

    Participa la intreținerea si repararea echipamentelor digitale si transmisiuni,
    Efectueaza lucrari de intretinere programata pentru a preveni functionarea defectuoasa a echipamentelor;
    Efectueaza inregistrari ale pieselor si materialelor folosite in vederea asigurarii stocului de siguranta;
    Efectueaza inlocuirea, configurarea si depanarea diverselor dispozitive de rețea
    Respecta cerintele contractuale privind SLA-ul in cazul deranjamentelor,
    Capabil sa determine instrumentele si echipamentele necesare pentru a-si efectua munca.
    Cunoaste si respecta instructiunile de protectia muncii
    Participa la activitati de instalare, mutare, dezafectare, si relocari de echipamente Titularul postului este responsabil sa cunoasca, sa respecte si sa insuseasca actualizarile aduse prevederilor reglementarilor interne ale Companiei.

    Alte informatii

    o Salariu motivant
    o Bonusuri de performanta
    o Cariera si oportunitati de dezvoltare bazate pe performanta intr-un mediu multicultural
    o Instruire si certificari
    o Pachet de beneficii (abonament medical, tichete de masa)

    Aplica fara CV
    2600 - 3000 RON NET / luna
    Ilfov,

    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Job national