Assembler

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Manpower SLB active.

Vezi toate job-urile Assembler active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Manpower SLB
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 02.10.2023

    SLB is looking for innovators to shape the future of energy.
    If you share our passion for discovery, we’ll give you the platform to turn it into real impact. If you want to discover what you can do next, then this is the place for you.

    Cerinte

    Minim 2 ani de experienta anterioara
    Persoana atenta la detalii

    Responsabilitati

    Pregatirea componentelor pentru asamblare conform specificatiilor tehnice;
    Verificați componentele conform documentațiilor și kitului de asamblare;
    Asamblați piese în subunități și subunități în ansambluri conform instrucțiunilor de lucru;
    Marcați întregul ansamblu conform specificațiilor tehnice;
    Încărcați și manipulați componente cu echipamente de ridicare în mod sigur;
    Asigura trasabilitatea prin completarea fisei de montaj, sau prin completarea acestora in sistemul informational specific
    Urmăriți ca toate produsele să fie în conformitate cu condițiile de calitate și tehnice.

    Aplica fara CV
    Ploiesti, Ilfov, BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Ploiesti,

    Aplica fara CV
    1800 - 2200 EUR NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (18)