HSE SPECIALIST

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Manpower SLB active.

Vezi toate job-urile HSE SPECIALIST active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Manpower SLB
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Campina
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 05.07.2023

    SLB is looking for innovators to shape the future of energy.
    If you share our passion for discovery, we’ll give you the platform to turn it into real impact. If you want to discover what you can do next, then this is the place for you.

    Cerinte

    Technical studies - University
    English speaker at least medium level
    Good communication skills
    Good knowledge of legal requirements Environmental
    Good knowledge of legal requirements Safety

    Responsabilitati

    Specialistul Sanatate, Securitate în Muncă si Mediu monitorizează eliminarea pericolelor fizice, biologice si chimice si asigura instruirea angajatilor cu privire la politicile de securitate, proceduri, si reglementari specifice.
    Verifică respectarea normelor de sănătate si securitate si se asigură că toate înregistrările necesare sunt mentinute si intocmite în conformitate cu liniile directoare stabilite.
    Coordoneaza participarea la inspectiile Inspectoratului Teritorial de Munca, oferind inspectorilor documentele solicitate
    Se asigură ca proiectele sunt finalizate la timp si în limitele bugetului. Actionează ca si consultant in Comitetul pentru Sigurantă în ceea ce priveste proiectele si sarcinile.

    Aplica fara CV
    Ploiesti, Ilfov, BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Ploiesti,

    Aplica fara CV
    1800 - 2200 EUR NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (19)