Contabil Junior / Junior Accountant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Affidea Romania active.

Vezi toate job-urile Contabil Junior / Junior Accountant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Affidea Romania
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.12.2022

    1.500.000. Acesta este numarul de pacienti care ne-au trecut pragul in decursul unui an. 1500 este numarul profesionistilor care fac parte din echipa Affidea Romania si care prin preocupare, integritate si respect mutual reusesc sa rasplateasca increderea pe care pacientii si doctorii o pun in mainile noastre.

    Cerinte

    - Organizat și atent la detalii
    - Absolvent al unei facultati cu profil economic
    - Pasiune pentru contabilitatea si motivatia de a se dezvolta profesional in acest domeniu
    - Cunostinte de baza in contabilitate pentru adaptarea usoara pe acest post
    - Experienta de minim 6 luni pe o pozitie similara reprezinta un avantaj
    - Cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft Office

    Responsabilitati

    - Inregistrari contabile de baza: inregistrare facturi clienti, furnizori
    - Extrase de banca
    - Sortarea si arhivarea documentelor specifice Departamentului Financiar
    - Alte situatii contabile solicitate de managerul direct

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Affidea Romania. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Affidea Romania >>

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Buftea, Otopeni,

    Vezi job-uri similare (142)