Operator CNC - Prelucrare prin aschiere,metale

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Manpower SLB active.

Vezi toate job-urile Operator CNC - Prelucrare prin aschiere,metale active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Manpower SLB
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Campina
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 04.07.2023

    SLB is looking for innovators to shape the future of energy.
    If you share our passion for discovery, we’ll give you the platform to turn it into real impact. If you want to discover what you can do next, then this is the place for you.

    Cerinte

    Experienta anterioara : 2-3 ani

    Responsabilitati

    Pregăteşte semifabricatul pentru operaţia de prelucrare prin aşchiere;
    Asigură operarea maşinilor cu comandă numerică în condiţii de siguranţă şi eficienţă, în conformitate cu specificaţiile şi procedurile companiei.
    Ruleaza programul CNC pe stungul cu comanda numerica (CNC), conform instructiunilor de operare si cu specificaţiile tehnice;
    Modifica sau ajusteaza parametri programului daca este necesar in anumite conditii, numai cu acordul Supervizorului;
    Măsoară şi verifică piesele folosind instrumentele de masură, conform cerintelor si specificaţiilor tehnice;
    Asigură trasabilitatea produselor si operatiilor executate prin completarea fişei de prelucrare;

    Lucrați într-o companie cu o atmosferă prietenoasă care permite schimbul gratuit de experiență și munca în echipă excelentă;
    24 de zile de concediu si suplimentar de la 1-7 zile in functie de vechimea in Companie;
    Tichete de masă;
    Asigurare medicala;
    Prime de Paște și Crăciun;
    Compensație motivantă;
    Mediu de lucru prietenos, care oferă stabilitate și oportunitatea de dezvoltare a carierei;

    3200 - 3500 RON NET / luna
    Ploiesti,

    4500 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ploiesti,

    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (11)