Ambalator manual- produse cosmetice

Angajator: Lifein Job
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 30.11.2022

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Lifein Job este un partener strategic atât pentru angajați, cât și pentru angajatori. Oferim o gamă largă de servicii:

    - recrutare și leasing de personal;
    - consultanță resurse umane;
    - consilierea carierei;
    - training.

    Cerinte

    - Persoană responsabilă și dinamică;
    - Experiență în marcare/ împachetare produse- constituie un avantaj;
    - Rapiditate, dexteritate, atenție distributivă.

    Responsabilitati

    - Ambalează produsele pentru livrare;
    - Introduce manual marfa în cutii;
    - Asamblează cutiile pentru transport;
    - Pune mărfurile la raft;
    - Sigilează manual cutiile cu mărfuri;
    - Depozitează produsele ambalate pe rafturi;
    - Asigură în permanență ordinea și curățenia la locul de muncă.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Contract pe perioadă nedeterminată;
    - Pachet salarial atractiv;
    - Bonus lunar de performanță;
    - Tichete de masă;
    - Card de sănătate;
    - Program de lucru fix.

    Persoanele interesate sunt rugate să ne contacteze de Luni până Vineri, în intervalul orar 09:00- 18:00 la numărul de telefon 0724 994 858/ 0748121277.