Operator Producție SMT

Angajator: Lifein Job
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 03.12.2022

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Lifein Job este un partener strategic atât pentru angajați, cât și pentru angajatori. Oferim o gamă largă de servicii:

    - recrutare și leasing de personal;
    - consultanță resurse umane;
    - consilierea carierei;
    - training.

    Cerinte

    - Atenție la detalii;
    - Disponibilitate de a lucra în 2 schimburi;
    - Experiența în domeniu- avantaj.

    Responsabilitati

    - Încărcarea mașinii automate SMT cu materiale, respectând instrucțiunile de lucru;
    - Operează echipamentele aflate în linia SMT conform instrucțiunilor de lucru etc.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Salar motivant;
    - Tichete de masă ( 20 lei/ zi lucrată);
    - Transport asigurat de firmă din Timișoara -Giroc- Chișoda- Becicherecu Mic -Dudeștii Noi.
    - Program de lucru în două schimburi ( 7:30-15:30/ 15:30-23:30).

    Persoanele interesate sunt rugate să ne contacteze de Luni pana Vineri, în intervalul orar 10:00 - 18:00 la numerele de telefon 0724 994 858/ 0748 121 277.