Junior Recruiter

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Up Recruitment active.

Vezi toate job-urile Junior Recruiter active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Up Recruitment
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.11.2022

    Up Recruitment este o agentie specializata in domeniul de recrutare, care ofera solutii pentru nevoile generate de lipsa fortei de munca din Romania. Recrutam atat personal calificat, cat si necalificat pentru orice arie de activitate.
    Prin intermediul birourilor noastre active in UK, Tanzania si Bucuresti, oferim o acoperire la nivel international, activand inclusiv pe pietele din Moldova, Ucraina, Asia si Africa. De asemenea, colaboram direct cu agenții de recrutare din Indonezia, Nepal si Sri Lanka. Astfel ca, Up Recruitment, isi concentreaza toate resursele enumerate mai sus si vine in ajutorul partenerilor, indiferent de domeniul de activitate pentru care exista o solicitare de personal. Serviciile oferite constau in Plasarea de Personal cu titlu permanent, cat si prestari de servicii prin punerea la dispozitie a unui personal dedicat proiectelor de mica si mare anvergura, personalul fiind angajat permanent al Up Recruitment Romania.

    Cerinte

    Așteptăm CV-ul tău dacă te încadrezi în următoarele cerințe și abilități:
    • Cunoștințe de limba engleză;
    • Cunoștințe de utilizare a aplicațiilor MS Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint etc.);
    • Bune abilități de comunicare, relaționare interpersonală;
    • Capacitatea de a lucra în echipă;
    • Atenție față de nevoile clienților etc.

    Responsabilitati

    Căutăm un coleg/o colegă bine organizat/ă, care să coordoneze eficient procesul de recrutare (în special recrutare personal Blue Collar).

    Alte informatii

    Oferim un pachet salarial competitiv.
    Activitatea presupune prezența fizică la birou.
    Program: 09:00-17:30
    Locație: București, Sector 2( în zona Piața Muncii)

    Hybrid

    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (20)