Confectioneri /​ Asamblori - Salariu 2200 lei NET

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CTP Group active.

Vezi toate job-urile Confectioneri /​ Asamblori - Salariu 2200 lei NET active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: CTP Group
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 15.05.2023
    Scurta descriere a companiei

    Atragem, identificam și selectăm cel mai potrivit candidat.

    CTP Group oferă soluții de recrutare, oferind clienților săi servicii personalizate în funcție de specificul activității.
    CTP Group a fost infiintata in anul 2009 pentru a oferi soluții care să permită companiilor din Romania să aibă acces la cei mai potriviți candidați din industria automotive, cea a serviciilor, precum si companii implicate in productie de serie, industria electronica, cosmetice, FMGC si industria maselor plastice.

    Cerinte

    Candidatul Ideal:

    Munca in echipa;
    Comunicare in echipa;
    Studii: Scoala profesionala;
    Experienta de lucru in domeniu nu este necesara;
    Seriozitate si punctualitate la locul de munca;
    Cunostinte de matematica

    Responsabilitati

    Descrierea jobului

    Disponibilitate la un program de lucru in doua schimburi (7.00 -15.00; 15.00-23.00), cu pauza de masa de 20 min.
    Confectionarea dupa anumite tipare a materialelor textile prin coasere, lipire, capsare
    Executarea corecta a produselor ținând cont de caracteristicile acestora, în conformitate cu fisa de fabricatie pe comanda;
    Cunoasterea si folosirea materialelor în conformitate cu fisa de fabricatie pe comanda;
    Respectarea indicatiilor de utilizare a adezivilor la executia compensatorilor conform fiselor de fabricatie si indicatiilor primite din partea sefilor de schimb

    Alte informatii

    Beneficii:

    Contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
    Calificare la locul de munca;
    Tichete de masa 30 RON / zi
    Decotarea transportului pana la un nivel de maxim 100 RON lunar.
    Contractul individual de munca se incheie pe perioada nedeterminata, cu o perioada de proba de 90 de zile.
    Renegocierea salariului dupa perioada de proba

    Aplica fara CV
    Ploiesti,

    BUCURESTI, Ploiesti,

    4500 - 5000 RON NET / luna

    Vezi job-uri similare (7)