Sales Development Representative (BTRN000024)

Vezi toate job-urile Sales Development Representative (BTRN000024) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.12.2022
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Ce profil de candidat ne dorim?

    Experienta de peste 2 ani intr-o pozitie legata de vanzari, de preferat in industria IT&C
    Diploma de licenta/master
    Abilitatea de a invata rapid concepte tehnice – IT savvy
    Abilitatea de a se conecta cu oamenii
    Abilitatea de a lucra intr-un mediu in continua schimbare
    Actioneaza rapid fara sa i se spuna ce sa faca si vine cu propuneri si idei noi
    Abilitati puternice de comunicare scrisa si verbala in limba Engleza

    Responsabilitati

    Daca te intrebi care sunt responsabilitatile rolului…

    Sales lead development
    Prospecteaza piata cu scopul de a identifica potentialul clientilor si de a-l fructifica
    Comunica in mod clar prospectilor valorile companiei si investigheaza nevoile acestora
    Programeaza intalniri si demo-uri pentru Account Executives si ia parte la acestea

    Alte informatii

    Oferta (bonusuri, beneficii):

    Pachet financiar aliniat la nivelul pietei;
    Work from home si program de lucru flexibil, care asigura si respecta echilibrul dintre munca si viata personala;
    Abonament Bookster: bookster.ro;
    Acces la suita de traininguri “soft skills” din portofoliul Bittnet Group, prin colaborarea cu The E-learning Company;
    Sesiuni de consiliere psihologica puse la dispozitie prin colaborarea cu un cabinet de psihoterapie;
    Implicare in proiecte complexe si lucrul intr-un mediu prietenos si familial;
    Sansa de a face parte dintr-o echipa tanara caracterizata prin buna dispozitie si valori pe care le regasim in activitatea de zi cu zi si in cultura noastra organizationala: invatare, autonomie, agilitate si bunatate :)
    Beneficiu de dezvoltare profesionala: se ofera acces gratuit la suita de traininguri si certificari Bittnet, conform planului de dezvoltare profesionala agreat cu managerul direct.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (130)