Operator scanare documente

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Operator scanare documente active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Administratie - Stiinte politice active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Administratie - Stiinte politice
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.11.2023

    Gi Group este în căutarea unui Operator scanare documente pentru clientul sau, o companie la nivel global ce ofera solutii de depozitare si arhivare documente.

    Locatie: Dragomiresti Vale, A1 Business Park km 13 (transport asigurat de la metrou Pacii).

    Program de lucru: Luni Vineri 07:30-16:00

    Cerinte:

    • Studii medii - diploma de bacalaureat obligatorie;
    • Persoana organizata si atenta la detalii;
    • Cunostinte de utilizare a calculatorului.
    Responsabilitati:
    • Pregatirea documentelor pentru scanare in conformitate cu regulile de scanare;
    • Organizarea in mod eficient a documentelor;
    • Plasarea documentelor in categoria corespunzatoare.
    Beneficii:
    • Pachet salarial atractiv;
    • Tichete de masă in valoare de 20 ron/zi lucratoare;
    • Program de lucru office: 8 ore: L – V, 07:30 – 16:00
    • Decontare transport - 100 lei/luna;
    • Bonus trimestrial;
    • Transport asigurat din zona metrou Pacii pana la depozit.

    Daca sunteti interesati de aceasta oportunitate de angajare va invitam sa aplicati la acest anunt.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (10)