Arhivar - Timisoara

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile PPC Energy Services active.

Vezi toate job-urile Arhivar - Timisoara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: PPC Energy Services
Domeniu:
  • Altele
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 01.12.2022

    PPC este liderul pieței de energie în Europa de Sud-Est. Produce, distribuie și furnizează energie electrică, precum și produse și servicii energetice avansate în Grecia, România și Macedonia de Nord.

    Cerinte

    Companie: Enel Servicii Comune
    Departament: People Operations and industrial Relation Competence Center
    Locatie: Timisoara
    Contract: part time (4 ore), perioada determinata (6 luni) prin agent de leasing de personal

    Competente tehnice si personale necesare:

    - Studii medii;
    - Experienta nu este necesara, dar constituie un avantaj;
    - Utilizare computer, pachet MS Office.

    Responsabilitati

    - Citeste, introduce si valideaza date pe suport electronic, in vederea transcrierii corecte a informatiilor din fisele de salarii;
    - Prelucreaza date (efectueaza operatiuni de calcul avand la baza datele introduse, verifica acuratetea datelor introduse, interogheaza fisiere pdf, sorteaza pe ani si luni informatiile, filtreaza date);
    - Salveaza si transpune pe suporti de stocare (sharepoint-uri) datele introduse in fisiere excel;
    - Raspunde de conformitatea datelor introduse cu datele din documentele primare;
    - Pastreaza copiile de siguranta ale datelor salvate;
    - Restaureaza la nevoie datele salvate si ii ajuta pe beneficiari (colegi din departamentul People Operation) sa-si recupereze informatiile;
    - Intocmeste saptamanal si lunar situatia numarului de fise transcrise.

    Alte informatii

    Ce avem de oferit:

    - Abonament la o retea de clinici private;
    - Zile libere in plus (Zi de nastere, Ziua energetica) + Zile de concediu suplimentar in functie de vechimea in munca;
    - Oferte speciale din partea colaboratorilor nostri;
    - Oportunitati de dezvoltare profesionala reala;
    - Mediu de lucru international si oportunitati de calatorie;
    - Programul de integrare intr-o echipa profesionala, tanara si dinamica.

    Ce altceva trebuie sa stiti?
    Va informam ca toate aplicatiile primite vor fi tratate cu confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date Enel pentru o perioada nu mai mare de un an.

    Grupul ENEL e o companie multigenerationala, caracterizata de valorile diversitatii si incluziunii. Indiferent de varsta, etnie, gen sau dizabilitate, aici vei gasi tot sprijinul de care ai nevoie pentru a te adapta si a obtine performanta. Pentru ca in ENEL, diferentele devin oportunitati!

    Enel Servicii Comune

    Enel Servicii Comune este, alături de Enel România, una dintre companiile din Grupul Enel în România care au rolul de a susține liniile de business principale – furnizarea, distribuția, producția energiei electrice și dezvoltarea de soluții inovatoare. Această companie susține activitatea tuturor celorlalte companii din grup prin funcții de comunicare, resurse umane, financiar, IT, legal, afaceri instituționale și sustenabilitate și așa mai departe.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre PPC Energy Services. Consultati Politica de procesare a datelor personale a PPC Energy Services >>

    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (17)