Recrutam manipulant marfa

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Recrutam manipulant marfa active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 30.01.2023

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Studii medii (minim 8 clase).

    Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi.

    Experienta pe un post similar constituie avantaj. (se oferă instruire la locul de muncă).

    Autorizatie ISCIR de inută (stivuitor) - avantaj.

    Îndemânare

    Operativitate, seriozitate

    Calcul aritmetic

    Responsabilitati

    Preluarea, ambalarea si depozitarea conform instructiunilor de ambalare si de lucru a mărfurilor pentru export.

    Pregătirea mărfurilor pentru expeditie.

    Pregătirea si încărcarea mărfurilor în camion astfel încât acestea să nu sufere deteriorări pe timpul transportului.

    Respectarea regulilor fluxului mapelor, cărucioarelor si al cutiilor.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Salariu negociabil in functie de experienta, incepand de la 3200 lei brut.

    Tichete de masa in valoare de 30 lei

    Transport asigurat.

    Plata orelor suplimentare cu 200%.

    Spor de noapte 25%.

    Tichete cadou si diferite prime.

    Subventie la cantină.

    Abonament servicii medicale. Publi24_16526

    Brasov,

    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (22)