Specialist Salarizare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Morgan Sol active.

Vezi toate job-urile Specialist Salarizare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Morgan Sol
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.01.2023

    Companie de recrutare infiintata in 2007, in Bucuresti, Morgan Sol si-a propus de la bun inceput sa duca serviciile de resurse umane furnizate la un nivel remarcabil de acuratete si profesionalism. Astazi, furnizam consultanta, calculam salariile, administram personalul, recrutam pentru companii importante din foarte diverse domenii de activitate: financiar (leasing si recuperari de creante), imobiliar, agribusiness, media si publicitate, automatizari industriale, comert, curierat, reciclare, edituri, federatii sindicale, etc.

    Cerinte

    Esti candidatul ideal daca:

    - Ai studii economice, curs contabilitate si/sau studii economice superioare;
    - Ai bune cunostinte de utilizare a pachetului MS Office;
    - Ai experienta anterioara de minim 2 ani intr-o functie similara;
    - Esti o persoana comunicativa, capabila de a sintetiza si de a clasifica anumite situatii;
    - Ai spirit de observatie, rabdare si capacitatea a-ti organiza sarcinile.

    Responsabilitati

    In postura de SPECIALIST SALARIZARE vei desfasura urmatoarele activitati:

    - întocmire și verificare pontaje și colectare documente aferente pontajului;
    - calcul salarii;
    - întocmire rapoarte solicitate de client;
    - depunere și urmărire a cererilor de recuperare a sumelor de la FNUASS;
    - intocmire si verificare declarație 112.

    Toate aceste activitati se vor desfasura cu suportul activ al intregii echipe MORGAN Sol si al managerului companiei.

    Daca te alaturi echipei, vei avea de castigat!

    - Vei beneficia de un pachet salarial în concordanță cu implicarea demonstrata și evoluția ta în companie;
    - O colaborare de lunga durata cu o companie apreciata pe piata muncii de mai bine de 15 ani.

    Hybrid

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (26)