Operator Depozit- Bucuresti, zona Apaca

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FlexiWork Recruitment active.

Vezi toate job-urile Operator Depozit- Bucuresti, zona Apaca active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: FlexiWork Recruitment
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.12.2023

    FlexiWork Recruitment oferă servicii de recrutare personal, indiferent de de domeniul de activitate și specificul companiei partenere. Echipa noastră pune pasiune în fiecare proiect, se implică în cultura organizațională pentru a descoperi valorile companiei și devin parte din misiunea acesteia. Ne place să inovăm, să adoptăm cele mai bune și nebune strategii de atragere a candidaților potriviți și mai ales ne place să reușim să ne atingem obiectivele.
    Credem în oameni, în forța nemărginită a resursei umane și ne dorim să te cunoaștem, să descoperim împreună valoarea adăugată pe care o poți aduce în cadrul unui proiect. Your dream is our dream.

    Cerinte

    Recrutăm OPERATOR DEPOZIT pentru clientul nostru, furnizor de echipamente medicale
    📌Punct de lucru: București, zona Apaca

    CERINȚE:
    - Experiență diversă de lucru în depozit (ambalare, manipulare, coletărie, aranjare marfă la raft);
    - Disponibilitate pentru efort fizic moderat;
    - Capacitate de planificare, organizare și lucru sub presiune;
    - Atitudine proactivă în relațiile de muncă, orientată spre calitate și detalii;
    - Spirit de echipă;
    - Studii medii.

    Responsabilitati

    RESPONSABILITĂȚI:
    - Încarcă și descarcă mărfurile;
    - Emite documentele de transport;
    - Listează toate documentele însoțitoare;
    - Asigură integritatea și securitatea mărfurilor;
    - Satisface în timp util comenzile pentru încărcare;
    - Descarcă marfa sosită de la furnizori și o arănjează în rafturi, în ordinea impusă de codul și locația prestabilită a produselor, data expirării;
    - Urmărește ca marfa introdusă în stoc să fie intactă;
    - Controlează la primire bunurile, dacă acestea corespund datelor - - înscrise în actele însoțitoare și identificarea viciile aparente;
    - Pregătește comenzile pentru livrare împreună cu gestionarul;
    - Asigură și răspunde de împachetarea/înfolierea și paletarea corespunzătoare a paleților în funcție de destinația lor;
    - Eliberează bunurile în cantitatea, calitatea și sortimentele specificate în factură;
    - Asigură expedierea numai a produselor verificate calitativ, ambalate și marcate, precum și expedierea documentelor însoțitoare să fie conform legii;

    Alte informatii

    BENEFICII:
    - Program: L-V, 08:00-16:30;
    - Salariu 3000 lei NET;
    - Tichete de masă 300 lei/ lună;
    - Telefon de serviciu;
    - Training-uri periodice de produse și cursuri de dezvoltare profesională.

    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Vezi job-uri similare (43)